Post

Powody, by usunąć drzewo z twojego podwórka

Istnieje wiele powodów, dla których konieczne może być usunięcie drzew z Twojej posiadłości. Może po prostu trzeba je przenieść lub mogą być martwe lub umierać. Drzewa mogą rosnąć zbyt blisko linii energetycznych, budynków lub wiaty. Mogły również ponieść szkody spowodowane przez burzę.

Drzewa mogą paść ofiarą chorób, zarażenia owadami i nie tylko. Kiedy te drzewa zaczynają umierać, zaczynają wyglądać nieestetycznie i mogą również stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Oto kilka powodów, dla których może zaistnieć potrzeba usunięcia drzew z nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych w Cape Coral, Fort Myers, Lee County i pobliskich lokalizacjach na Florydzie.

Martwe lub umierające drzewa mogą stwarzać problemy związane z bezpieczeństwem dla rodziny, przyjaciół lub klientów.
To martwe drzewo w Cape Coral stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Gdy drzewo zostanie zaatakowane przez chorobę, może zacząć zabijać część lub całość drzewa. Skutkiem tego jest martwe lub umierające drzewo, a części drzewa, które umierają, są osłabione. Te martwe gałęzie są podatne na oderwanie się i opadnięcie na ziemię poniżej, co stwarza problemy bezpieczeństwa dla osób znajdujących się w Twojej posiadłości.

Martwa gałąź może łatwo spaść na linie energetyczne, uszkodzić samochody, a nawet uderzyć w kogoś, kto może stać pod drzewem. Całkowicie martwe drzewa stanowią jeszcze większe zagrożenie dla bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli znajdują się w pobliżu domu lub firmy. Martwe drzewa mogą spaść na budynek i zranić rodzinę, przyjaciół lub klientów wewnątrz struktury.

Z tych powodów najlepiej jest być proaktywnym i usuwać martwe lub umierające drzewa, zanim kogoś skrzywdzą lub uszkodzą strukturę na twoim terenie.

Chore drzewa mogą przenosić tę chorobę na inne drzewa w Twojej nieruchomości drogą wodną lub powietrzną.
Wiele rodzajów chorób drzew i roślin może łatwo rozprzestrzeniać się poprzez wodę lub powietrze. Kiedy choroby te rozprzestrzeniają się na inne drzewa w całym twoim majątku, zaczynają je również atakować i powodują, że więcej twoich drzew umiera.

Ważne jest, aby usunąć chore drzewo, gdy zacznie wykazywać oznaki infekcji, tak aby choroba nie mogła się rozprzestrzeniać.

Drzewa rosną zbyt blisko budynków, linii energetycznych lub trwałych uszkodzeń spowodowanych przez burzę. W miarę wzrostu drzew, czasami ich gałęzie sięgają zbyt blisko domu lub firmy i zazwyczaj można je przyciąć z dala od budynku. Czasami jednak nie jest możliwe przekierowanie wzrostu drzewa. W takim przypadku zaleca się całkowite usunięcie drzewa.

Kolejnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa mogą być gałęzie rosnące zbyt blisko linii energetycznych. Jeśli gałązka drzewa zatrzasnęłaby się na linii zasilającej, mogłoby to spowodować więcej katastrof, ponieważ oznacza to, że linia zasilająca będąca pod napięciem znajduje się teraz na ziemi, stwarzając zagrożenie porażenia prądem. W przypadku gałęzi rosnących w pobliżu linii energetycznych, najlepiej jest przyciąć drzewo z powrotem lub usunąć je całkowicie.

W naszej części Florydy widzimy sporo deszczowej pogody, szczególnie burze z piorunami, burze tropikalne, a nawet huragany. Wichury te przetaczają się przez ten obszar i często powodują uszkodzenia drzew na naszej posiadłości. Gdy drzewo zostanie uszkodzone zbyt mocno, trzeba będzie je usunąć.

Instalacja nowego łóżka budowlanego lub do kształtowania krajobrazu może wymagać usunięcia lub przeniesienia drzewa.
Kiedy właściciel nieruchomości chce dodać nowy budynek, np. nowy budynek lub obszar warsztatowy, może być konieczne usunięcie drzewa w tym miejscu przed rozpoczęciem budowy. Łatwiej będzie zbudować konstrukcję po tym, jak drzewo zniknie, a pniak zostanie zmielony.

Nowe podłoże może również wymagać usunięcia drzewa, w zależności od projektu krajobrazu i rodzaju roślin, które są instalowane w nowym podłożu. Istniejące drzewo może po prostu nie komponować się z planowanym krajobrazem.