Post

7 Pytań do firm zajmujących się obsługą drzew przed ich wynajęciem

Wynajęcie firmy zajmującej się serwisem drzew to duża decyzja, więc zanim podejmiesz tę ostateczną decyzję, upewnij się, że wykonujesz obszerne badania na temat tej firmy. W Tim's Tree Service jesteśmy zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie możesz mieć.

Oto siedem pytań, które zalecamy zadać przed wynajęciem firmy zajmującej się serwisem drzew, aby wykonać jakąkolwiek pracę na swojej posiadłości w Fort Myers, Cape Coral, Lee County i pobliskich społecznościach na Florydzie.

1. Jak długo firma prowadzi działalność?
Jeśli chodzi o usługi związane z drzewami, zwłaszcza większymi, chcesz mieć kogoś z dużym doświadczeniem. Przycinanie i przycinanie drzew wymaga wielu szkoleń, aby wykonywać je prawidłowo. Upewnij się, że firma ma wieloletnie doświadczenie w biznesie lub że właściciel firmy ma duże doświadczenie w branży.

2. Czy mogą oni przedstawić zaświadczenie o ubezpieczeniu z odpowiednią ochroną ubezpieczeniową?
Za każdym razem, gdy zatrudniasz jakąkolwiek osobę do pracy w swoim lokalu, musisz upewnić się, że posiada ona odpowiednią ochronę ubezpieczeniową. Poproś ich o dostarczenie kopii ich zaświadczenia o ubezpieczeniu, abyś wiedział, że oni (a co ważniejsze, Ty) będą objęci ochroną ubezpieczeniową na wypadek, gdyby ktoś został ranny podczas pracy w Twoim lokalu. Jeśli nie posiadają oni ubezpieczenia, możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

3. Czy mają oni listę referencji lub recenzji, czy też można zweryfikować ich doświadczenie?
Renomowane firmy często mają kilka recenzji na Google, Facebooku, Yelp, Angie's List lub innych stronach. Szukaj ich, aby zobaczyć, co inni klienci powiedzieli o nich. Jeśli firma jest notowana na Google Local Services, to jest jeszcze lepiej - oznacza to, że Google zweryfikował firmę i gwarantuje jej usługi. Jeśli firma nie ma recenzji online, to poproś ich o referencje, abyś mógł sam zweryfikować ich doświadczenie.

4. Czy mają odpowiedni sprzęt, aby bezpiecznie zrealizować Twój projekt?
Pracownik serwisu drzew wyrąbujący drzewo przy pomocy piły łańcuchowej w Cape Coral, FL.

Jeśli chodzi o usługi drzewiaste, istnieją różne rodzaje sprzętu potrzebnego do skutecznego zarządzania pracą. Większe drzewa mogą wymagać wycinarki do wiśni, podczas gdy mniejsze potrzebują wycinarki do drzew. Porozmawiaj z nimi, aby dowiedzieć się, jaki sprzęt posiadają, a także jakie są ich praktyki w zakresie czyszczenia sprzętu, które mają zapewnić, że nie będą rozprzestrzeniać chorób drzew z pracy na pracę.

5. Sami wykonają pracę czy skorzystają z podwykonawców?
Często, jeśli masz większy projekt, niektóre firmy drzewne mogą zlecać podwykonawstwo niektórych aspektów tej pracy. Jeśli korzystają one z podwykonawców, zapytaj, z kogo będą korzystać, abyś mógł sam sprawdzić te firmy i upewnić się, że są one również ubezpieczone i doświadczone.

6. Jakie kroki podejmują, aby zminimalizować szkody na podwórku?
Musisz również zapytać ich o kroki, które podejmują, aby zminimalizować szkody w Twoim podwórku lub konstrukcjach. Może to stanowić problem, szczególnie w przypadku większych kończyn. Przeszkoleni i profesjonalni chirurdzy drzew będą mogli przycinać, ścinać lub usuwać drzewa w taki sposób, aby ich gałęzie lub kończyny nie opadły i nie uszkodziły Twojego podwórka lub jakiejkolwiek części Twojego mienia.

7. Czy ich szacunki są szczegółowe i czy ceny obejmują w razie potrzeby inne usługi?
Pniak na drzewie w pobliżu Fort Myers, FL.

Nie chcesz żadnych kosztów zaskoczenia lecących na ciebie po rozpoczęciu pracy. Porozmawiaj z firmą, aby upewnić się, że są z góry z całą swoją pracą i że nie mają żadnych ukrytych kosztów w swoim procesie. Upewnij się, że ceny obejmują wszelkie usługi, takie jak odholowanie drzewa lub szlifowanie pniaków.