Post

Dlaczego Martwe Drzewa muszą być usunięte

Drzewa są wspaniałą i korzystną częścią każdego krajobrazu. Dodają piękna, zapewniają cień i zwiększają prywatność. Podczas gdy drzewa oferują wiele korzyści dla swojego otoczenia, kiedy są martwe, powodują wiele problemów.

Niezależnie od tego, czy twoje drzewo umiera z powodu chorób lub uszkodzeń spowodowanych przez burzę, czy też umarło z powodu wieku, bardzo ważne jest, aby niezwłocznie usunąć martwe drzewa. Oto dlaczego martwe drzewa muszą być usunięte z twojej posiadłości w Cape Coral, Fort Myers, Lee County i okolicznych rejonach Florydy.

Martwe drzewa Zagrożenia związane z bezpieczeństwem dostaw
Martwe i umierające drzewa są bardzo słabe i kruche. Kiedy martwe lub umierające drzewo traci swoją siłę, jest o wiele bardziej prawdopodobne, że się przewróci. Kiedy drzewo przewróci się, nie wiadomo, gdzie wyląduje; czy na samochodzie, czy w domu, u sąsiada, w pobliżu linii energetycznych, czy nawet u osoby. Przewrócone drzewo stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa, ponieważ nie ma możliwości dokładnego określenia, kiedy i gdzie się przewróci. Upadłe drzewa skutkują kosztowną obsługą drzewa w nagłych wypadkach, rachunkami za naprawę lub wizytami w pogotowiu w związku z obrażeniami. W przypadku upadku drzewa i spowodowania szkód w czyimś mieniu lub ukochanej osobie najemca ponosi odpowiedzialność za wszelkie naprawy i związane z nimi koszty leczenia.

Szkodniki i choroby mączne w i wokół martwych lub umierających drzew
Martwe drzewa przyciągają szkodniki i choroby, które mogą się szybko rozmnażać i rozprzestrzeniać. Szkodniki, takie jak pająki, płocie, a nawet szczury, schronią się wewnątrz martwych drzew i stworzą gniazda, w których będą się rozmnażać i zarażać Twoją własność. Gdy te zarazy robią domowi wewnątrz martwego drzewa, często najeżdżają twój dom także w próbie znajdować jedzenie i dodatkowy schronienie. Wiele zarazy jak pająki są jadowite i mogą powodować poważną chorobę. Inni, jak szczury, noszą niebezpieczne choroby które mogą krzywdzić ciebie, twój zwierzęta domowe, gości i kochających ones.

Martwe drzewa mają również tendencję do przyciągania chorób takich jak pleśń i mączniak, a jeśli choroba jest tym, co zabiło twoje drzewo, może rozprzestrzeniać się na inne pobliskie rośliny. W rezultacie całe podwórko i krajobraz mogą zostać zniszczone przez pozostawienie tego jednego martwego drzewa na podwórku. Usunięcie martwych i umierających drzew z twojego podwórka eliminuje możliwość zarażenia szkodnikami i rozprzestrzeniania się chorób.

Drzewa martwe Zmniejszenie bariery Odwoławczej i wartości nieruchomości

Oprócz wszystkich związanych z tym względów bezpieczeństwa, usuwanie obumierających drzew z Twojej posesji zwiększa jej wartość i ogranicza atrakcyjność. Martwe i umierające drzewa są nieatrakcyjne. Chcesz, aby Twoje podwórko wyglądało jak najbardziej atrakcyjnie, a kiedy masz martwe drzewo bez liści, opadających gałęzi i łuszczącej się kory, estetyka Twojego lokalu natychmiast traci na atrakcyjności. Kiedy Twój dom ma negatywny wpływ na atrakcyjność krawężnika, jego wartość nieruchomości może spaść, co może oznaczać mniej pieniędzy, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż. Martwe drzewa są również po prostu brzydkie do oglądania, a jeśli wartość nieruchomości wygląd i otaczający krajobraz, a następnie usunięcie martwe drzewo jest niezbędne, aby utrzymać otoczenie nieskazitelne.