Post

Nowy ołówek Rockler Shop

Ołówki posiadają obudowy z litego drewna w kształcie sześciokąta, a ich kształt sprawia, że się nie przewracają.

Jeśli nie widziałeś tego stylu ołówka wcześniej, jest to bardziej ołówek artystyczny lub rysunkowy, z gładkim końcem, a nie typową gumką, którą można znaleźć na ołówkach biurowych lub studenckich.

Ołówki są sprzedawane w opakowaniach po 5 sztuk za $4.

Kup teraz przez Rockler

Rockler wyszedł również z magnetycznym ołówek trzymać zestaw, który również pochodzi z małą temperówkę i 3 ołówki.

Magnetyczny uchwyt ołówek pasuje na koniec ołówka. Oprócz magnesu, do przyklejania ołówka do ferromagnetycznych powierzchni, posiada również klip kieszonkowy i gumkę.

Ten zestaw jest w cenie $10.

Kup teraz przez Rockler

Inne opcje ołówków do rysowania

Oto kilka innych podobnych cenowo opcji, jeśli myślisz o uzyskaniu niektórych rysunek ołówki do użytku warsztatowego:

Staedtler HB Pencil 12-Pack: ~$12 przez Amazon Tombow Mono Drawing Pencil 12-Pack: $11 przez Amazon Ticonderoga 12-Pack: $2-3 przez Amazon Faber-Castell 9000 Series 12-Pack: $10 przez Amazon

Istnieją wyższe opcje cenowe, a wiele marek skupionych na sztuce również oferują ołówki w różnych stopniach twardości. HB jest taki sam jak numer 2 ołówki powszechnie znaleźć w sklepach z artykułami biurowymi, i ogólnie twardość wzrasta z wyższych klas H (np. 2H), i zmiękcza z wyższych klas B (np. 2B).

Ołówki HB nie tępią się bardzo szybko i pozostawiają wystarczająco ciemne ślady na papierze i większości gatunków drewna.

Jeśli mówisz "tak, tak, wiem o tym wszystkim, używam ołówków HB cały czas", to czy próbowałeś już ołówków 2B?

Staedtler 2B Pencil 12-Pack: $7 przez Amazon

Te Staedtler 2B ołówki nie są artysta-klasy ołówki, są one opisane jako ołówki pisania, ale jest to niski koszt i niski sposób ryzyka, aby spróbować 2B ołówki.

Ołówki 2B mają bardziej miękkie rdzenie grafitowe niż HB, dlatego pozostawiają ciemniejszą linię. Muszą być też częściej ostrzone.

Jeśli chcesz wysokiej jakości i łatwą w użyciu ostrzałkę, naprawdę lubię tę Uni, choć jest trochę droga. Ta kompaktowa temperówka Kutsuwa ma regulację długości końcówki, a ten Staedler jest niedrogi.

Zbyt "oldschoolowa" dla Ciebie? Sprawdź nasze posty o ołówkach mechanicznych.

Dlaczego nie używać ołówków z materiałów biurowych?

Możesz i powinieneś.

To wszystko są inne opcje dla użytkowników, którzy chcą więcej. Jeśli nie wiesz, czy bardziej premium ołówki będzie pracować dla Ciebie, są one zazwyczaj wystarczająco tanie, aby spróbować je dla siebie. Jeśli składasz zamówienie Rockler, rozważ odebranie paczki ołówków za $4. Jeśli nie, sklepy zaopatrzenia sztuki zazwyczaj mają kilka różnych marek i stylów opcji.

Osobiście, lubię ołówki do rysowania, ponieważ piszą gładko, ich grafitowe rdzenie są zazwyczaj lepszej jakości i są mniej podatne na złamania, i jest to ogólnie lepsze doświadczenie.

Jest większa różnica, jeśli chodzi o rysowanie i szkicowanie, a znacznie mniejsza, jeśli chodzi o znakowanie drewna lub wypełnianie śladów noża.

Co z Carpenter Pencils?

Co z nimi? Są kłopotliwe do naostrzenia i zazwyczaj pozostawiają szerszą linię. Są świetne do grubych oznaczeń, ale kiepskie do rysowania, szkicowania lub pisania na papierze.

Ołówek kreślarski to piła, ołówek stolarski to siekiera.